Mūsų
Paslaugos

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/01/post_11.jpg

Burnos higiena

Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo nuo kai kurių ligų, palaiko gerą sveikatą. Todėl kiekvienas turi skirti pakankamą dėmesį burnos higienai.

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/01/home-services-2.jpg

Protezavimas

Šiuolaikinis dantų protezavimas skirtas atkurti ne tik trūkstamus pavienius ar visus dantis, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas, bet ir estetišką, gražią šypseną. 

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/02/single-service-4.jpg

Terapinis gydymas

Dantų ėduonis – tai mikroorganizmų gaminamų rūgščių sukeltas danties kietųjų audinių pažeidimas ir yra viena iš labiausiai paplitusių dantų ligų. 99% Lietuvos gyventojų dantys yra pažeisti ėduonies.

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2021/05/portfolio_04-1280x853.png

Balinimas

Dantų balinimas visame pasaulyje yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų. Tai gana paprastas būdas bene kiekvienam džiaugtis stulbinančiai balta šypsena.

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/02/img-careers.jpg

Implantacija

Implantacija pasitelkiama tuomet, kai žmogus netenka natūralaus danties ir reikia jį atkurti kitomis priemonėmis, siekiant pilnavertės kramtymo funkcijos ir estetikos. Su implantais Jūsų nauji dantys atrodys visiškai natūraliai.

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/02/timeline_2.jpg

Endodontinis gydymas

Pagrindinė endodontinė procedūra yra dantų šaknų kanalų gydymas. Pagrindinis gydymo tikslas yra sunaikinti patogeninius mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos.

https://naikupesklinika.lt/wp-content/uploads/2020/01/portfolio_07.jpg

Dantų šalinimas

Pagrindinis šiuolaikinės odontologijos tikslas yra stengtis išgydyti dantis ir tik neišvengiamais atvejais, kai jų nebeįmanoma išgelbėti, tenka juos pašalinti. Danties šalinimo rezultatas – išsaugoti sveiki kaimyniniai dantys ir burnos ertmė. 

Copyright 2021 Visos teisės priklauso
Naikupės odontologijos klinika.

Copyright 2020  Visos teisės priklauso Naikupės odontologijos klinika.